Levné letenky na Maltu ?️ z Vídně během jara od 1 087 Kč

Popis akce

Nádherná příroda, milí lidé, krásné pláže a příznivé ceny. Levné letenky na Maltu seženete z Vídně od 1 087 Kč. Na Maltě je na jaře kolem 20 stupňů Celsia, ideální pro poznávání ostrova. Letět můžete na pár dní, týden či 14 dní. Příkladový termín : 8. – 12.4. 2019  cestovní období: březen a duben

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/trip/2-0-0/01-03-2019_30-06-2019/vie/mla/2-11?returnFromAny=false" window="new" ]

Malta
Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Pokud by Vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Na jeden den se ceny pohybují od 700 Kč. Více na Autopůjčovny. Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo, kde je levněji. Cesta trajektem zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.
Ubytování
Ubytování na Maltě je překvapivě celkem levné, můžete si vybrat apartmány, hostely či hotely s all inclusive. Je to jen na Vás. Ceny se pohybují od 700 Kč (2 os /noc.). Více na booking.com. Využít také můžete nabídku AIRBNB se slevou 730 Kč na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz