Levné letenky na prázdniny: Mallorca za 769 Kč

Popis akce

Zaleťte si na největší z Baleárských ostrovů na Mallorcu! Můžete se vydat za relaxem nebo si levně půjčit auto a objet krásy ostrova. Levné letenky na prázdniny pořídíte pořídíte s Easyjetem či kombinací Easyjetu s Ryanairem za 769 Kč. Odlet je z Berlína. Letět můžete na týden, 14 dní či pouze na pár dní. Příkladový termín: 4.7. – 11.7. 2018   cestovní období: červen - červenec i srpen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/flights/2/from-country-czech-republic-or-cities-prague--berlin--katowice--ostrava--brno--pardubice--karlovy-vary-or-airports-prg--sxf--txl--ktw--osr--brq--ped--klv-to-city-palma-de-mallorca-or-airport-pmi/01-07-2018-24-08-2018/stay-from-4-to-13/00/0/4-8/" ]

Mallorca
V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí.  Za zmínku stojí také Platja Es Trenc, která je asi půl hodiny od Palmy, nicméně je občas kvůli řasám zavřená. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.
Ubytování
Ubytování na Mallorce můžete bookovat přes Booking nebo Alpharooms. Ceny se pohybují kolem 13 tisíc pro 2 osoby na 10 dní.
Jak do Berlína? 
Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz