Levné multi-city letenky na Eurotrip?: Athény + Sofie + Řím za 2 224 Kč

Popis akce

Navštivte 3 velkoměsta během jednoho tripu během listopadu či prosince! Čekají na vás města jako Athény, Sofie a Řím. Levné multi-city letenky přes 3 evropská města s odletem z Katowic a návratem do Prahy Vás vyjdou na 2 224 Kč. Vydejte se s přáteli na parádní trip! Příkladový termín: 6.– 17.12.2018        cestovní období: listopad a prosinec

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-11-2018_31-12-2018/cz-ktw/ath/2-5/0/fco-cia/2-5/1/sof/2-5/0/cz?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=10" window="new" ]

Vyhledejte si levné multi-city letenky

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.3. – 1.7.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2 – 3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.
Athény 
V Athénách určitě neminete dominantu a symbol Athén – Akropolis.  Do přístavu Pireus se dostanete metrem, jednosměrná jízdenka po Athénách stojí 1 euro, denní jízdenka Vás vyjde na 3 eura. Vydejte se také na horu Lykavittos, odkud budete mít náherný výhled na celé Athény i Akropolis.
Sofie
Hlavní město Bulharska má spoustu historických památek. Mezi nejvýznamnější patří katedrála sv. Alexandra Něvského, Prezidentský palác, Bojanský kostel a mešita Banja Banši.  Nesmíme zapomenout ani na kostel sv. Sofie, podle kterého získalo město svůj název. Mimo historických budov zde naleznete spoustu kaváren a městských parků.

By: Deensel

Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.
Ubytování
V Athénách se ubytujete od 1 300 Kč, v Sofii se ubytování pohybuje od 900 Kč pro dvě osoby na noc a v Římě vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Více na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz