Levné multi-city letenky na prázdniny: Lanzarote + Basilej od 1 882 Kč

Popis akce

Vydejte se na konci prázdnin na dovolenou na Lanzarote a navštivte k tomu Basilej. Multi-city letenky z Berlína s návratem do Prahy zakoupíte od 1 882 Kč. Příkladový termín: 26.8. – 8.9. 2018     cestovní období: srpen, září a říjen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/4-64/any-order/cz-txl-sxf-01-08-2018-31-10-2018/ace-2-10/bsl-mlh-1-5/cz-2-5/" ]

Vyhledejte si levné multi-city letenky

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiné destinace za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Lanzarote
Lanzarote nebo-li Ohňový ostrov je čtvrtý největší ostrov Kanárských ostrovů. Celý ostrov je prohlášen za biosférickou rezervaci UNESCO. Vydejte se do Ohňových hor (Montaňas del Fuego), kde se nachází národní park Timanfaya se sopečnými útvary a měsíční krajinou.Nejkrásnější pláže ostrova najdete v chráněné oblasti Playas de Papagayo a za černým lávovým pískem se vydejte na pláž Playa Quemada.

RoyBuri / Pixabay

Basilej 
Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

hpgruesen / Pixabay

Ubytování
Na Kanárských ostrovech se ubytujete od 1 400 Kč, v Basileji se pak ubytujete od 1 600 Kč. Ubytování můžete najít na booking.com nebo se můžete podívat na nabídky AIRBNB a získat slevu 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz