Levné podzimní letenky do Barcelony z Vídně od 903 Kč

Popis akce

Zaleťte si do katalánské Barcelony během podzimu. Levné podzimní letenky do Barcelony z Vídně pořídíte od 903 Kč. Do Barcelony se můžete vydat i během prodlouženého víkendu. Vydejte se do nádherné Barcelony během podzimu! Příkladový termín: 13. – 19.11. 2019 cestovní období: říjen, listopad, prosinecLevné podzimní letenky do Barcelony

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/trip/2-0-0/06-10-2019_22-12-2019/vie/bcn/2-7?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=8" ]

Vyhledejte si levné podzimní letenky do Barcelony či jiné evropské metropole Pokud byste si chtěli zaletět do jiné evropské destinace, vyhledejte si nejlevnější letenky přes vyhledávač Flightics.
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Ubytování 
Ubytování v Barceloně vyjde na 1 400 Kč na noc pro 2 os./noc. Ubytování hledejte přes booking.com či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (730 Kč) či využijte 10% slevu na booking.com.
Zavazadla
Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 20 cm), počítejte navíc s cenou kolem 280 Kč/ let za priority pass u Ryanairu a Laudamotion.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz