Levný eurotrip z Prahy: Budapešť + Sofie + Řím za 2 313 Kč

Popis akce

Navštivte 3 velkoměsta během jednoho tripu během října! Čekají na vás města jako je Budapešť, Sofie a Řím. Levné multi-city letenky přes 3 evropská města s odletem z Prahy a návratem zpět do Prahy vás vyjdou na 2 313 Kč. Vydejte se s přáteli na parádní trip! Příkladový termín: 15.10.– 24.10.2018        cestovní období: říjen a listopad

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/33-64/any-order/cz-15-09-2018-22-10-2018/bud-2-4/fco-cia-2-4/sof-2-5/cz-2-5/" ]

Vyhledejte si levné multi-city letenky

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.10. – 1.12.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2 – 3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.
Budapešť
Pro nádherný výhled na Budapešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Pořiďte si Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob  stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy  24 hodin, od doby prvního označení.
Sofie
Hlavní město Bulharska má spoustu historických památek. Mezi nejvýznamnější patří katedrála sv. Alexandra Něvského, Prezidentský palác, Bojanský kostel a mešita Banja Banši.  Nesmíme zapomenout ani na kostel sv. Sofie, podle kterého získalo město svůj název. Mimo historických budov zde naleznete spoustu kaváren a městských parků.

By: Deensel

Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.
Ubytování
V Budapešti se ubytujete od 800 Kč, v Sofii se ubytování pohybuje od 900 Kč pro dvě osoby na noc a v Římě vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Více na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz