Levný Eurotrip z Prahy na konci léta od 3 356 Kč

Popis akce

Navštivte 4 evropské destinace na jeden zátah z Prahy! Navštívíte Amsterdam, Mallorcu, Ženevu a Benátky. Veškeré letenky na levný Eurotrip z Prahy na konci léta přes 4 destinace zpět vás vyjdou na 3 356 Kč. V každé destinaci strávíte 1 – 3 dny. Příkladový termín: 19.9. – 30.9. 2019 cestovní období: září, říjenLevný Eurotrip z Prahy na konci léta

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/24-08-2019_30-09-2019/prg/ams/2-4/0/pmi/3-6/0/vce-tsf/1-3/1/gva/1-3/0/cz?maxStop=0&minStopLength=34&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levný Eurotrip z Prahy na konci léta
Pokud se vám inspirace na trip po Evropě zamlouvá, ale rádi byste navštívili jiná města, zkuste vyhledávač Flightics, kde si navolíte jednotlivá města a flexibilní odlet, třeba na celé léto. Vyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek na trip po Evropě  s optimální délkou pobytu v každém městě. Amsterdam Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.
0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Palma de Mallorca Malebné horské vesničky, dobré víno a jídlo a navíc příjemných 26 stupňů Celsia lakají na aktivní dovolenou. Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 4 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. Ženeva Druhé největší město Švýcarska nabízí osobitou atmosféru a nádherné okolí Ženevského jezera. Na projití Ženevy Vám stačí den, všechny památky jsou v okolí historického centra. Navštívit můžete katedrálu St-Pierre, muzea v okolí a nebo se můžete projet lodí po Ženevské jezeře. Benátky Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny. By: Dimitry B.

By: Dimitry B.

Ubytování V centru Amsterdamu vychází  ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč, na Mallorcena 1 100 Kč na noc. Ubytování v Ženevě pořídíte za 1 800 Kč pro 2 os./ noc, v Benátkách pak od 1 400 Kč. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo nabídky od  AIRBNB se slevou 730 Kč.
Zavazadla
Dávejte přednost kombinacím s Easyjet, v této kombinaci budete mít zavazadlo 56 x 45 x 25 cm zdarma. Vyhněte se naopak kombinacím s Ryanairem, kde si za tento rozměr musíte připlatit 240 Kč/let.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz