Levný jarní italský trip 2v1: Sardinie + Milán od 897 Kč

Popis akce

Spojte dovolenou na Sardinii s návštěvou italské metropole! Nejdříve si užijete si krásy Sardinie a poté navštívíte Milán. Letenky na levný jarní italský trip 2v1 z Bratislavy a zpět do Vídně vás vyjdou na 897 Kč. Příkladový termín: 24.3. – 2.4.2020 cestovní období: březen, dubenLevný jarní italský trip 2v1

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2020_30-08-2020/prg-txl-sxf-vie-bts/olb-bia-cag-aho-aja-fsc-cly/3-12/0/bgy-mxp-lin/2-4/1/prg-txl-sxf-vie-bts?maxStop=0&minStopLength=30&maxStopLength=62" ]

Vyhledejte si letenky na levný jarní italský trip 2v1 Pokud chcete navštívit Sardinii, ale rádi byste navštívili místo Milána – Benátky či Řím, zkuste vyhledávač Flightics, kde si můžete navolit trip podle představ a zadat flexibilní odlet třeba na celý měsíc. Vyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek přes navolená města s optimální dobou pobytu.
Sardinie
Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži anebo se vydejte na vyjížďky po okolí. Můžete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování
Ubytování na Sardinii se pohybuje kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby a v Miláně se pohybuje od 1 300 Kč na noc. Hledejte na booking.com, nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz