Levný portugalský trip: Porto + Madeira + Lisabon za 1 900 Kč

Popis akce

Procestuj Portugalsko křízem krážem! Díky levným letenkám si můžete užít dovolenou na Madeiře a k tomu navštívit Porto a Lisabon. Levný portugalský trip s dovolenou na Madeiře s několikadenním stopem v Portu a Lisabonu pořídíte z Berlína za 1 900 Kč.  Příkladový termín: 14.1. – 29.1.2019  cestovní období: prosinec a leden 2019

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-11-2018_31-03-2019/txl-sxf-vie-ktw/fnc-pdl/6-13/0/opo/2-5/0/lis/2-5/0/cz-txl-sxf-vie-nue?maxStop=0" window="new" ]

Vyhledejte si levný multi-city trip

Pokud chcete zaletět do destinací na delší/kratší dobu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics. Zavazadla Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 190 Kč za priority pass u Ryanairu. Easyjet má toto zavazadlo v ceně letenky. Porto Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.
Madeira
Pokud vyražíte na Madeiru, doporučuji půjčit auto a objet tento nádherný ostrov a zastavit se na místech jako je útes Cabo GiraoPonta de Sao Lourenco, skanzen Santana, Sao Vincente a další.
Lisabon
Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium). Ubytování Teď už je trip kompletní a chybí nám jen ubytování. V Portu se ubytování pohybuje od 600 Kč pro dvě osoby na noc, v Lisabonu seženete ubytování taktéž kolem 600 Kč a v příletovém městě Funchal na Madeiře seženete od 550 kč na noc, v ostatních destinacích na Madeiře se pak pohybuje kolem 800 Kč. Ve Funchalu se cena pohybuje kolem 700 Kč pro 2 osoby na noc. Veškeré ubytování seženete na booking. Také můžete využít nabídky AIRBNB s jednorázovou slevou 725 Kč. Jak do Berlína?  Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz