Levný prázdninový trip: Athény + Sofie + Řím za 2 585 Kč

Popis akce

Navštivte 3 velkoměsta během jednoho tripu o prázdninách! Čekají na vás města jako Athény, Sofie a Řím. Za multi-city letenky přes 3 evropská města zaplatíte 2 585 Kč. Vydejte se s přáteli na levný prázdninový trip! Příkladový termín: 5.8.– 16.8.2018        cestovní období: srpen, září

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/4-10/any-order/cz-ktw-vie-04-07-2018-24-08-2018/ath-2-5/fco-cia-2-5/sof-2-5/cz-ktw-vie-2-5/" ]

Vyhledej si prázdninový trip podle představ

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.7. – 1.9.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2 – 3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.
Athény 
V Athénách určitě neminete dominantu a symbol Athén – Akropolis.  Do přístavu Pireus se dostanete metrem, jednosměrná jízdenka po Athénách stojí 1 euro, denní jízdenka Vás vyjde na 3 eura. Vydejte se také na horu Lykavittos, odkud budete mít náherný výhled na celé Athény i Akropolis.
Sofie
Hlavní město Bulharska má spoustu historických památek. Mezi nejvýznamnější patří katedrála sv. Alexandra Něvského, Prezidentský palác, Bojanský kostel a mešita Banja Banši.  Nesmíme zapomenout ani na kostel sv. Sofie, podle kterého získalo město svůj název. Mimo historických budov zde naleznete spoustu kaváren a městských parků.

By: Deensel

Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.
Ubytování
V Athénách se ubytujete od 1 300 Kč, v Sofii se ubytování pohybuje od 900 Kč pro dvě osoby na noc a v Římě vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Více na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz