Levný eurotrip na konci léta: Athény + Sofie + Milán od 2 010 Kč

Popis akce

Vydejte se na levný eurotrip  na konci léta a navštivte 3 velkoměsta během jednoho tripu po Evropě. Čekají na vás města jako Athény, Sofie a Milán. Multi-city letenky s odletem z Katowic či Bratislavy s návratem do Prahy pořídíte od 2 010 Kč. Příkladový termín: 16. – 25.9.2018   cestovní období: září a říjen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/35-64/any-order/wro-ktw-bts-osr-11-08-2018-30-09-2018/sof-2-3/ath-2-5/mxp-fco-cia-bgy-blq-lin-1-3/prg-ktw-bts-osr-vie-2-5/" ]

Vyhledejte si levný trip na konci léta

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit úplně jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.
Athény 
V Athénách určitě neminete dominantu a symbol Athén – Akropolis.  Do přístavu Pireus se dostanete metrem, jednosměrná jízdenka po Athénách stojí 1 euro, denní jízdenka Vás vyjde na 3 eura. Vydejte se také na horu Lykavittos, odkud budete mít náherný výhled na celé Athény i Akropolis.
Sofie
Hlavní město Bulharska má spoustu historických památek. Mezi nejvýznamnější patří katedrála sv. Alexandra Něvského, Prezidentský palác, Bojanský kostel a mešita Banja Banši.  Nesmíme zapomenout ani na kostel sv. Sofie, podle kterého získalo město svůj název. Mimo historických budov zde naleznete spoustu kaváren a městských parků.

By: Deensel

Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování Ubytování v Athénách Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby, v Sofii se ubytování pohybuje od 900 Kč pro dvě osoby na noc, v Miláně pak za 1 400 Kč. Hledejte na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz