Levný trip na konci prázdnin: Mallorca + Bordeaux + Milán od 1 780 Kč

Popis akce

Vydejte se na konci prázdnin na trip po Evropě a zastavte se na Mallorce! Během 12 dní navštívíte Mallorcu, projdete si francouzské Bordeaux a zastavíte se v Miláně. Multi-city letenky z Berlína s návratem do Prahy pořídíte za 1 780 Kč. Příkladový termín: 30.8. – 10.9. 2018   cestovní období: srpen - září

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/38-64/any-order/cz-txl-sxf-ktw-vie-wro-19-07-2018-31-08-2018/pmi-3-7/pt-ory-nte-lys-bod-mrs-nce-bva-tls-sxb-lil-rns-cdg-biq-cfr-pis-bes-tuf-cmf-fni-bzr-mpl-gnb-bia-cly-aja-lde-fsc-lrh-lig-ccf-egc-pgf-dnr-bve-cfe-rdz-puf-tln-1-4/lgw-ltn-mxp-bgy-stn-lhr-lin-lcy-1-3/cz-2-5/" ]

Vyhledejte si vlastní levný trip na konci prázdnin

Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek a zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?
Mallorca
Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 4 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled.
Bordeaux
Bordeaux je půvabné historické město, které leží na řece Garonne. V roce 2007 bylo zapsáno na seznam UNESCO. Nenechte si ujít historické centrum s náměstím Place de la Bourse, gotický chrám Saint – Michel a nezapomeňte také ochutnat místní víno.

Lgraniczny / Pixabay

Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

UBYTOVÁNÍ Ubytování na Mallorce seženete kolem 1 200 Kč na noc/ 2 osoby, v Bordeaux se ubytování pohybuje od 1 100 Kč pro dvě osoby na noc a v Miláně vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 400 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz