Levný trip z Prahy: Barcelona + Ibiza + Řím od 2 429 Kč

Popis akce

Spojte dovolenou na Ibize s návštěvou Barcelony a Říma. Během 13 dní navštívíte hlavní město Katalánska – Barcelonu, poté poletíte na Ibizu a nakonec se podíváte do hlavního měta Itálie – Říma či poletíte v opačném pořadí. Letenky na levný trip z Prahy se zastávkou u moře pořídíte od 2 429 Kč.  Příkladový termín:  23.4. – 6.5. 2020  cestovní období: duben až červenLevný trip z Prahy

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2020_01-06-2020/cz/ibz/3-9/0/bcn/2-5/1/cia-fco/2-5/1/cz?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=62" text="Jarní letenky" ]

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-06-2020_31-08-2020/cz/ibz/3-9/0/bcn/2-5/1/cia-fco/2-5/1/cz?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=62" text="Letní letenky" ]

Vyhledejte si letenky na levný trip z Prahy se zastávkou u moře Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?
Barcelona  
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Ibiza
Ibiza je jedním z Baleárských ostrovů, která je hojně navštěvována turisty. Je proslulá především diskotékami a bary, na druhou stranu tu stále najdeme přírodní krásy – zátoky, krápíkové jestkyně a přírodní parky – jako je park Ses Salines. Vyšplhat můžete také na nejvyšší horou ostrova  Sa Talaiassa, případně si zajít na zdejší památky, z nichž některé jsou na seznamu světového kulturního dědictví Unesco.

sublemo / Pixabay

Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Ubytování 

Ubytování v Barceloně a na Ibize se pohybuje od 1 400 Kč a v Římě se pak ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 997 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz