Multi-city letenky 3v1: Barcelona + Mallorca + Londýn za 3 160 Kč

Popis akce

Vydejte se na trip po Evropě! Navštívíte hlavní město Katalánska – Barcelonu,  poté zrelaxujete na Mallorce a nakonec se podíváte do hlavního města Velké Británie – Londýna. Multi-city letenky z Prahy a zpět do Pardubic vás budou stát 3 160 Kč. V každé destinaci strávíte 2 – 4 dny. Příkladový termín:  6.6. – 16.6. 2018  cestovní období: květen – červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/4-64/any-order/cz-20-04-2018-31-08-2018/pmi-mah-4-7/bcn-2-5/lgw-ltn-stn-lhr-lcy-1-3/ped-2-5/" ]

Pokud se vám inspirace na trip po Evropě zamlouvá, ale rádi byste navštívili jiná města, zkuste vyhledávač Flightics, kde si můžete navolit trip podle představ a zadat flexibilní odlet třeba na celé léto. Vyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek přes navolená města s optimální dobou pobytu.
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Palma de Mallorca
Malebné horské vesničky a dlouhé pláže lakají na aktivní dovolenou. Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca, kde máte 4 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.

facundowin / Pixabay

Londýn
V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Ubytování
V Barceloně pořídíte ubytování za 1 400 Kč, na Mallorce za 1 300 Kč na noc a ubytování v Londýně vás vyjde na 1 600 Kč pro 2 os./noc. Hledejte na booking.com nebo nabídky od  AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz