Multi-city letenky: Island, Toronto + Londýn za 9 734 Kč

Popis akce

Zkombinujte úchvatnou islandskou přírodu s Niagárskými vodopády a historickým Londýnem v jednom velkém letním dobrodružství už od 9 734 Kč. Z Prahy poletíte do Reykjavíku, z Islandu do Toronta a z Toronta zpět domů přes Londýn. Na cestě budete 12 dní. Příkladový termín: 6.6. – 17.6.2018  cestovní období: červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/0/25-64/any-order/prg-ped-01-06-2018-30-06-2018/yyz-3-6/is-4-8/lgw-stn-ltn-lhr-lcy-1-3/prg-2-5/" ]

Island Navštivte Zlatý trojuhelník (Gulfoss, Strokkur a Thingvellir), nezapomeňte na nádhernou lagunu  Jökulsárlón, udělejte zastávku v malém městečku Akureyri,  dále navštivte Duhové hory Landmannalaugar, ledovec Vatnajökull a spoustu nádherných vodopádů jako jsou Seljalandsfoss, Detifoss a Skogafoss. Výlet zakončete v Modré laguně.

12019 / Pixabay

Toronto Toronto je nejlidnatější město Kanady a zároveň hlavním městem provincie Ontario. V centru je nejvyšší budovou CN Tower - symbol Toronta a také mnoho dalších turistických a kulturních atrakcí, jako je Royal Ontario Museum,  Baťa Shoe Museum či Hokejová Síně slávy. Mezi zajímavé části města také patří Toronto Islands (Torontské ostrovy) či Financial District s mnoha mrakodrapy. Niagárské vopodády se pak nacházejí přibližně hodinu jízdy od Toronta. [caption id="attachment_8567" align="aligncenter" width="485"] ahill88 / Pixabay[/caption] Londýn První zastávkou bude Londýn. V Londýně máte dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. 

Unsplash / Pixabay

Ubytování Na Islandu pořídíte ubytování od 1 900 Kč, v  Torontu se ubytujete od 1 600 Kč a v Londýně se ubytování pohybuje od 1 700 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com  nebo na AIRBNB, kde získáte slevu na první ubytování 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz