Multi-city letenky z Prahy: Budapešť + Barcelona od 2 337 Kč

Popis akce

Během podzimu si můžete zaletět do 2 „fotogenických“ měst Evropy najednou. Vydejte se do Budapešti a poté do Barcelony! Obě velkoměsta navštívíte během jednoho týdne. Multi-city letenky z Prahy vás vyjdou na 2 337 Kč. Příkladový termín: 30.10.- 7.11. 2018  cestovníobdobí: říjen a listopad

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/en/city-break/2/0/4-10/any-order/cz-01-09-2018-30-11-2018/bud-2-5/bcn-gro-reu-2-5/cz-2-5/" ]

Vyhledejte si levné multi-city letenky z Prahy

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.
Budapešť
Pro nádherný výhled na Bupadešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Pořiďte si Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob  stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy  24 hodin, od doby prvního označení.
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Ubytování 
Ubytování v  Barceloně vyjde na 1 400 Kč na noc pro 2 osoby  a v Budapešti  vychází ubytování na 900 Kč 2 os./noc.Ubytování hledejte přes booking.com  či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (730 Kč).

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz