Multi-city trip 2v1: Kodaň + Londýn najednou za 2 168 Kč

Popis akce

Procestujte 2 evropská velkoměsta na konci letních prázdnin! Nejdříve poletíte do Kodaně a poté do Londýna. Multi-city trip z Prahy a zpět do Pardubic, Brna či Ostravy zakoupíte od 2 168 Kč. Vydejte se do 2 velkoměst během jednoho výletu! Příkladový termín: 31.8.– 6.9. 2018 cestovní období: srpen/září
[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/25-64/any-order/cz-bts-vie-16-06-2018-31-08-2018/cph-osl-2-4/lgw-ltn-edi-stn-lhr-lcy-1-3/cz-2-5/" ]

Vyhledejte si svůj vlastní prázdninový multi-city trip

Kominacím se meze nekladou. Místo Kodaně můžete zaletět za podobnou cenu také do Stockholmu či Osla – vyzkoušejte vyhledávač Flightics, kde si můžete nastavit preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Kodaň
Kodaň je krásné město s úžasnou atmosférou. Tato dánská metropole je obklopena nádhernými památkami, hospůdkami a muzei. Určitě zavítejte do přístavu NYHAVN, sochu Malé mořské víly, k fontáně Gefion Springwand v Churchillově parku a také nezapomeňte ochutnat místní pivo Carlsberg.

By: Roman Boed pod licencí CC

Londýn
V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.
Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay pod licencí CC

Ubytování 
V Kodaňi se ubytujete od 1 800 Kč a ubytování poblíž centra Londýna vychází na 1 600 Kč  pro dvě osoby na noc. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz