Multi-city trip 2v1 o prázdninách: Amsterdam + Londýn za 2 298 Kč

Popis akce

Zaleťte si během letních prázdnin do 2 destinací během jednoho týdne. Navštívíte Amsterdam a poté hlavní město Velké Británie – Londýn. Multi – city letenky s odletem z Prahy a návratem zpět do Prahy koupíte za 2 298 Kč.  V každém z měst strávíte 1 – 4 celé dny. Zaleží na Vás, kolik dní chcete v každém městě strávit. Příkladový termín: 7. – 11.7.2018       cestovní období: červenec - srpen

 [maxbutton id="1" url="https://flightics.com/en/city-break/2/1/26-64/any-order/cz-01-07-2018-27-08-2018/lgw-ltn-stn-lhr-lcy-bgy-mxp-lin-dub-1-5/ams-2-5/cz-2-5/" ] 

Pokud byste preferovali jiná města v Evropě za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Amsterdam
Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.
0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Londýn 
V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Ubytování 
Ubytování v Amsterdamu seženete ubytování za 1 600 Kč  pro dva na jednu noc a ubytování poblíž centra Londýna vás vyjde na 1 400 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.comnebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz