Multi-city trip 3v1: Londýn + Bordeaux + Milán od 1 507 Kč

Popis akce

Vydejte se na začátku léta na trip po Evropě! Během 5 dní navštívíte Londýn, projdete si francouzské Bordeaux a zastavíte se v Miláně či Bergamu. Multi-city letenky z Pardubic s návratem do Ostravy pořídíte od 1 507 Kč. Příkladový termín: 23.6. – 28.6. 2018   cestovní období: červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/0/5-64/any-order/ped-14-05-2018-30-06-2018/bod-1-3/lgw-ltn-stn-lhr-lcy-1-3/it-1-3/cz-2-5/" ]

Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek a zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?
Londýn
V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.
Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay pod licencí CC

Bordeaux
Bordeaux je půvabné historické město, které leží na řece Garonne. V roce 2007 bylo zapsáno na seznam UNESCO. Nenechte si ujít historické centrum s náměstím Place de la Bourse, gotický chrám Saint – Michel a nezapomeňte také ochutnat místní víno.

Lgraniczny / Pixabay

Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán nebo zůstaňte v nádherném italském městečku Bergamo - kam přiletíte. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

UBYTOVÁNÍ
Ubytování v Londýně seženete kolem 1 600 Kč na noc/ 2 osoby, v Bordeaux se ubytování pohybuje od 1 100 Kč pro dvě osoby na noc a v Miláně vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 400 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz