Multi-city trip 3v1: Londýn + Nice + Budapešť za 2 709 Kč

Popis akce

Poznejte během jednoho týdně více měst v Evropě a zaleťte si na trip s odletem z Ostravy, Brna či Pardubic s návratem do Prahy. Poznáte okouzlující města jako je – Londýn, následně Nice a trip zakončíte v Budapešti. Multi-city letenky přes 3 velkoměsta vás vyjdou na 2 709 Kč.
Příkladový termín: 21.6. – 2.7.2018   cestovní období:  květen - červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/34-64/any-order/cz-09-05-2018-31-07-2018/lgw-ltn-stn-lhr-lcy-2-5/nce-2-5/bud-2-5/cz-2-5/" ]

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Londýn
První zastávkou bude Londýn. V Londýně  si necháme dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde parka Trafalgar square a mnoho dalšího.  Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Nice
Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra.  Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.
Budapešť
Pro nádherný výhled na Budapešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Pořiďte si Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob  stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy  24 hodin, od doby prvního označení.
Ubytování
Ubytování v centru Londýna vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč, v Nice pořídíte ubytování už od 950 Kč pro dva na jednu noc a v Budapešti se pohybuje od 900 Kč. Hledejte na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725Kč. na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz