Multi-city trip 3v1: Mallorca + Sevilla + Milán od 2 259 Kč

Popis akce

Spojte dovolenou na Mallorce s návštěvou Sevilly a Milána. Během 10 dní navštívíte  Mallorcu, poté navštívíte hlavní město Andalusie – Sevillu a nakonec se podíváte do Milána. Multi-city letenky z Vídně a zpět do Ostravy vás budou stát 2 259 Kč. V každé destinaci strávíte 2 – 4 dny. Počet dní v každé destinaci si však můžete navolit podle libosti. Příkladový termín:  8.6. – 18.6. 2018   cestovní období: červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/32-64/any-order/cz-vie-ktw-wro-01-06-2018-24-08-2018/it-1-3/svq-2-5/pmi-3-6/prg-osr-2-5/" ]

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek. Také můžete vyměnit Mallorcu za Ibizu, Menorcu či Kanárské ostrovy ?
Mallorca
Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu. Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.
Sevilla
Hlavní město Andalusie je jedno z nejkrásnějších měst Španělska. V Seville najdete nejstarší královský palác v Evropě – Alcázar. s rozsáhlými zahradami s ovocnými stromy a fontánami. Spolu s dalšími památkami jako je Indický archiv a katedrála Panny Marie byl zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO. Nenechte si také ujít moderní dílo Metropol Parasol či Torre de Oro. V katedrále Panny Marie najdete hrobku Kryštofa Kolumbuse.
Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování 

Na Mallorce a v Seville se ubytujete od 1 400 Kč, v Miláně se pak ubytování pohybuje od 1 600 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz