Multi-city trip 4v1: Londýn + Edinburgh + Porto + Mallorca od 2 495 Kč

Popis akce

Pokud toužíte vyjet na pořádné dobrodružství po Evropě během léta, měli byste zvážit tento trip. Navštívíte Londýn, Edinburgh, Porto a Mallorcu. Multi-city letenky s odletem z Pardubic či Ostravy a návratem do Vídně vás vyjdou na 2 495 Kč, díky kombinaci letenek od Ryanairu. Příkladový termín: 12.6. –  23.6. 2018    cestovní období: červen – červenec

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/28-64/any-order/cz-01-06-2018-31-08-2018/dub-edi-2-3/ams-mrs-pmi-3-6/opo-2-5/lgw-ltn-stn-lhr-lcy-1-3/cz-vie-2-5/" ]

Vyhledej si svůj vlastní trip po Evropě

Kominacím se meze nekladou. Vyzkoušejte vyhledávač Flightics, kde si můžete nastavit preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Londýn
První zastávkou bude Londýn. V Londýně máte dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. 

Unsplash / Pixabay

Edinburgh
Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.
Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.
Mallorca
Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu. Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.
Ubytování
V  Londýně seženete ubytování za 1 800 Kč, v Edinburghu se ubytování pohybuje od 1 500 Kč, ubytování v Portu se ubytování  pak pohybuje od 800 Kč a na Mallorce seženete ubytování kolem 1 100 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz