Multi-city trip 4v1 z Prahy: 4 destinace najednou od 2 658 Kč

Popis akce

Vydejte se na trip po Evropě během jara! Navštívíte Brusel, Carcassone, Porto a Bolognu. V každém z měst můžete strávit podle libosti 1 – 5 dní a navštívít tak 4 evropské destinace během týdne či 14 dní. Letenky na multi-city trip 4v1 z Prahy koupíte od 2 658 Kč. Příkladový termín: 24.3. – 5.4.2020    cestovní období: březen, dubenMulti-city trip 4v1 z Prahy

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2020_31-08-2020/prg-ped/opo/2-5/0/crl-bru/1-4/1/ccf/2-5/0/blq/1-5/0/prg-ped?maxStop=0&minStopLength=36&maxStopLength=62" ]

Vyhledejte si letenky na multi-city trip 4v1 z Prahy Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.coma sestavte si parádní trip po Evropě!
Brusel
Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro.

JoaquinAranoa / Pixabay

Carcassonne
Carcassonne leží v jižní části Francie a je jedno z nejzachovalejších pevnostních měst na světě. Právem patří na seznam UNESCO. Vstupné na hrad je zdarma, pokud byste ale chtěli prohlídku s průvodcem, cena je 10 – 13 eur. Krásný výhled na hrad je z mostu, odkud máte hrad jako na dlani. Určitě si také nenechte ujít osvětlené Carcassonne v noci.

JosepMonter / Pixabay

Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem a také bylo zapsáno na seznam Unesco. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

nuno_lopes / Pixabay

Bologna
Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.
Ubytování
V Bruselu seženete ubytování od 1 200 Kč, v Carcassonne se ubytujete od 950 Kč/ 2 osoby na noc, v Portu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc a v Bologni se ubytování pohybuje od 1 600 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz