Multi-city trip: Brusel + Lisabon + Porto + Paříž za 3 779 Kč

Popis akce

Vydejte se na trip po Evropě v letních měsících! Navštívíte Brusel, Lisabon, Porto a Paříž během 16 dní. V každém městě strávíte 1-4 dny. Za multi-city letenky z Prahy a zpět zaplatíte 3 799 Kč. Příkladový termín: 11.6. – 26.6.2018 cestovní období: květen– červen  

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/en/city-break/2/0/31-63/any-order/prg-ped-01-05-2018-31-08-2018/opo-2-5/lis-2-5/cdg-ory-2-5/bru-crl-1-3/prg-ped-2-5/" ]

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.coma sestav si parádní trip po Evropě! Brusel Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro.

JoaquinAranoa / Pixabay

Lisabon Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či zajděte na exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).

LauraRinke / Pixabay

Porto Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem a také bylo zapsáno na seznam Unesco. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem(pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

nuno_lopes / Pixabay

Paříž V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Ubytování V Bruselu seženete ubytování od 1 200 kč, v Lisabonu a Portu se ubytování pohybuje od 600 Kč pro dvě osoby na noc a v  Paříži se ubytujete  za 1 400 Kč. Hledejte na booking.com  nebo  na AIRBNB, kde získáte slevu na první ubytování 725Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz