Multi-city trip o prázdninách: Barcelona + Brusel od 2 589 Kč

Popis akce

Zaleťte si na multi-city trip o prázdninách za super cenu! Navštivíte 2 destinace v Evropě - Brusel a Barcelonu během jednoho týdne. Levné multi-city letenky pořídíte z Prahy od 2 589 Kč.  V každém městě můžete strávit 1 – 4 dny, záleží na vás kolik dní chcete v každé destinaci strávit. Příkladový termín: 20. – 26.7.2018  cestovní období: červen - srpen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/en/city-break/2/0/4-64/any-order/cz-01-07-2018-31-08-2018/bru-crl-1-3/bcn-gro-reu-2-5/cz-2-5/" ]

Vyhledej si svůj multi-city trip o prázdninách

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?
Brusel
Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

76640 / Pixabay

Barcelona 
Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, “dechberoucí” přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
UBYTOVÁNÍ
Ubytování v centru Bruselu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč a v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 600 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz