Multi-city trip po Evropě z Prahy: 3 destinace najednou od 2 988 Kč

Popis akce

Vydejte se v létě na multi-city trip po Evropě a zastavte se na Mallorce! Levné multi-city letenky přes 3 evropské destinace pořídíte z Prahy za 2 988 Kč. Navštívíte Amsterdam, poznáte krásy ostrova Mallorca a projdete si světoznámé památky Gaudího v Barceloně.  Příkladový termín: 31.5. – 11.6. 2019   cestovní období: červen + červenec a srpen (o cca tisíc korun dráž)

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-04-2019_28-08-2019/prg/bcn-gro-reu/2-4/0/pmi/3-6/0/ams/2-4/0/cz?maxStop=0&minStopLength=34&maxStopLength=62" window="new" ]

Poskládej si svůj vlastní multi-city trip po Evropě

Pokud chcete během tripu navštívit jiná města v Evropě, přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbené destinace a zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?
Amsterdam
Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.
0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

 Mallorca
Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 4 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí.  Za zmínku stojí také Platja Es Trenc, která je asi půl hodiny od Palmy. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled.
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
UBYTOVÁNÍ
Ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 500 Kč, na  Mallorce seženete apartmány kolem 1 200 Kč na noc/ 2 osoby a v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč. V hostelech se pak ubytujete od 500 Kč v každé destinaci.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz