Letenky na Mallorku z Prahy na konci léta od 1 407 Kč

Popis akce

Zaleťte si na největší z Baleárských ostrovů! Letenky na Mallorku z Prahy na konci léta pořídíte od 1 407 Kč. Letět můžete na týden, 14 dní či pouze na pár dní. 

Příkladový termín: 2.– 9.9. 2020 cestovní období: zářína Mallorku z Prahy na konci léta[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/trip/2-0-0/10-08-2020_18-11-2020/prg/pmi/2-14?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=8" ]

Mallorca
V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí.  Za zmínku stojí také Platja Es Trenc, která je asi půl hodiny od Palmy, nicméně je občas kvůli řasám zavřená. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.
Ubytování
Ubytování na Mallorce můžete bookovat přes BookingAlpharooms či můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 997 Kč či využijte 265 Kč slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz