Nizozemsko: Eindhoven, Rotterdam a Amsterdam za 2028 Kč

Popis akce

Vydejte se v lednu do Nizozemí! Naplánujte si Eurotrip s přáteli a navštivte Amsterdam, Rotterdam a Eindhoven za necelých 7 dní. Začátek Eurotripu bude v Eindhovenu. Využijeme levných letenek z Prahy a zpět za 986 Kč.Celkem Vás tak vyjde celý eurotrip (letenky + jízdenky) po Nizozemí na 2 028 Kč. Příkladový termín: 16. – 24. 1. 2018  REZERVACE Samozřejmě můžete využít i jiný itinerář a můžete navštívit i nedaleké Antverpy. Ceny dosáhnete, pokud pojedete alespoň ve 4 lidech. Základem je totiž jednodenní jízdenka pro 4  osoby, která celý trip zlevňuje. Lístek na jeden den pro 4 osoby stojí 55 eur, cca 13,75 eur na osobu. Nutné je koupit jízdenku na celý den přes internet. ZDE Pokud pojedete ve dvou rezervovat jízdenky můžete ZDE. Pro cestu mezi Eidnhovenem, Rotterdamem a Amsterdamem budete potřebovat 3 takové lístky. Dohromady tak za lístky dáte 41,25 eur, cca 1 105 Kč.  Nebo si můžete půjčit auto, to už je na Vás.  Autopůjčovny Eindhoven V Eindhovenu není mnoho k vidění, proto je to destinace na maximálně den, pro nás spíše takový vstupní bod do Nizozemska. Následně se podíváme do Rotterdamu.

By: Jason Eppink pod licencí CC

Rotterdam  Rotterdam není jenom známý přístav, ale také architektonické město. Jasným příkladem tomu mohou býtdomky z krychle – Kijk-Kubus. Další zastávku můžete podniknout na Euromast, vyhlídkovou věž, kde budete mít Rotterdam jako na dlani. Další symbolikou je Erasmusbrug, mohutný most a možná Vás také uchvátí místní velkolepé trhy. Poté se můžete vydat do Haagu a nebo rovnou do Amsterdamu. Jízdenka  za 55 euro na celý den pro 4 osoby. Lístek na jednoho vyjde na 13,50 eur.
wiegerwaardenburg / Pixabay

wiegerwaardenburg / Pixabay  pod licencí CC

Amsterdam Náměstí Dam je centrem Amsterdamu a Redlight district- Uličky lásky, dále Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh a Vondelpark-nejpopulárnější park v Nizozemsku.V jeho blízkosti se nachází Rijksmuseum-vlastní nejrozsáhlejší sbírku uměleckých děl. Anne Frank house–muzeum, věnované židovské dívce, která žila v období druhé světové války. Plavba po kanálech  je vhodné využít Canal Bus, který jezdí po třech okružních trasách.Tyto trasy se protínají u mola naproti nádraží Centraal Station. Canal Bus zastavuje na jedenácti zastávkách. Všechny se nachází v blízkosti zajímavých historických památek, které stojí za zhlédnutí. Po trasách můžete různě přestupovat. Kupujete si totiž denní lístek. Cena: 6-9 eur Poté pojedete zpět do Einhovenu za 13,75 eur na osobu.

ernestovdp / Pixabay

UbytováníEindhovenu stojí ubytování od 1 200 Kč (2 os. /noc), v Rotterdamu se ubytování pohybuje od 1200 Kč a ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1600 Kč. Ubytování na severu Evropy je poměrně dražší, ubytování na jednu noc pro dvě osoby seženete kolem 2000 Kč.( 2 os./noc). Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com , ušetříte na ubytování až 65%! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč. TRIP

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz