???Podzimní dobrodružství po Evropě: 4 destinace najednou za 2 845 Kč

Popis akce

Zaleťte si na podzimní trip po Evropě! První zastávkou bude portugalské Faro, poté Nice, následně navštívíte Řím a poslední zastávkou bude italské Bari. Navštívíte 4 destinace a multi-city letenky z Berlína s příletem do Prahy pořídíte za 2 845 Kč. Příkladový termín: 19.11.– 3.12. 2018   cestovní období: listopad a prosinec

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/1-0-0/02-11-2018_18-12-2018/cz-txl-sxf-wro-ktw/fao/3-10/0/nce/2-5/0/bri/2-5/0/fco-cia/2-5/0/cz?maxStop=1&minStopLength=28&maxStopLength=62" window="new" ]

Vydejte se na podzimní dobrodružství po Evropě
Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět na trip spíše na jaře, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Faro
Příletíte do Fara, které je hlavním městem portugalské provinci Algarve. Nechte si den na projití historického centra Fara a poté se vydejte k nádherným písčitým plážím s pískovcovými útesy, které se táhnou po celém jižním pobřeží. Navštivte Albufeiru či nejzápadnější bod Evropy Cabo de São Vicente.

uhofer / Pixabay

Nice
Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra. Blízko Nice můžete zajet doCannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.
Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.
Bari
Bari je hlavní město Apulie. Rušné město s historickým centrem a přístavem Porto Vecchio je nazýváno také jako Brána východu. Zajděte k bazilice sv. Mikuláše, který je patronem města a také k pevnosti Castello di Svevo. Ochutnejte také místní  orrecchiette. 
Ubytování
Algarve se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování, v Nice pak od 950 Kč, v Římě od 1 200 Kč a v Bari seženete ubytování kolem 1 100 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz