✈️?Podzimní kombinace letenek: Kodaň?? + Londýn?? od 2 043 Kč

Popis akce

Procestujte 2 evropská velkoměsta na konci podzimu! Nejdříve poletíte do Kodaně a poté do Londýna. Kombinace letenek z Prahy s příletem zpět do Pardubic, Brna či Ostravy stojí 2 043 Kč. Vydejte se do 2 velkoměst během jednoho výletu! Příkladový termín: 29.11.– 6.12. 2018 cestovní období: listopad, prosinec

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/29-10-2018_08-12-2018/cz-bts/cph/2-4/0/edi-lgw-lhr-ltn-stn-lcy/1-3/0/cz?maxStop=0&minStopLength=25&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si vlastní podzimní  kombinaci letenek

Kominacím se meze nekladou. Místo Kodaně můžete zaletět za podobnou cenu také do Stockholmu či Osla – vyzkoušejte vyhledávač Flightics, kde si můžete nastavit preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Kodaň
Kodaň je krásné město s úžasnou atmosférou. Tato dánská metropole je obklopena nádhernými památkami, hospůdkami a muzei. Určitě zavítejte do přístavu NYHAVN, sochu Malé mořské víly, k fontáně Gefion Springwand v Churchillově parku a také nezapomeňte ochutnat místní pivo Carlsberg.

By: Roman Boed pod licencí CC

Londýn
V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.
Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay pod licencí CC

Ubytování 
V Kodaňi se ubytujete od 1 800 Kč a ubytování poblíž centra Londýna vychází na 1 600 Kč  pro dvě osoby na noc. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz