Podzimní Eurotrip 3v1: Benátky + Nice + Řím od 2 620 Kč

Popis akce

Zaleťte si na podzimní Eurotrip! První zastávkou na tripu budou Benátky, poté Nice a následně navštívíte Řím. Multi-city letenky z Prahy s návratem do Vídně pořídíte od 2 620 Kč. Vydejte se na podzimní eurotrip! Příkladový termín: 5.11.– 13.11. 2018 cestovní období: září, říjen a listopad

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/27-62/any-order/cz-ktw-vie-wro-26-07-2018-30-11-2018/fco-cia-2-5/nce-2-5/tsf-vce-1-3/cz-ktw-vie-wro-2-5/" ]

Vyhledejte si Eurotrip podle představ

Pokud chcete zaletět do destinací na delší/kratší dobu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Benátky
Benátky jsou samy o sobě kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

By: Dimitry B.

Nice
Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra. Blízko Nice můžete zajet doCannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.
Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.
Ubytování
Římě se ubytujete od 1 200 Kč, v Nice pak od 950 Kč a v Benátkách se ubytování pohybuje od 1 300 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování.Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz