Podzimní Eurotrip z Prahy: Paříž + Porto + Barcelona za 3 302 Kč

Popis akce

Procestujte během podzimu 3 destinace v Evropě za super cenu. Kombinací levných letenek navštívíte Paříž, Porto a Barcelonu. Multi-city letenky přes 3 evropské destinace s odletem z Prahy pořídíte za 3 302 Kč.  Příkladový termín: 23.11. – 30.11. 2018  cestovní období: říjen a listopad

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/32-64/any-order/cz-05-09-2018-30-11-2018/ory-1-4/opo-lis-2-5/bcn-1-5/cz-2-5/" ]

Vyhledejte si vlastní podzimní Eurotrip z Prahy

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.
 Paříž
K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées a Vítězný obloukMezi další známé památky patří Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.
Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.
Barcelona 
Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, “dechberoucí” přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
UBYTOVÁNÍ
Ubytování  v centru Paříže vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč, v Portu se ubytujete od 900 Kč a  v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz