Podzimní multi-city letenky 2v1: Bergamo + Valencie od 1 113 Kč

Popis akce

Zaleťte si během podzimu do 2 destinací během jednoho výletu. Navštívíte italské městečko Bergamo či Milán a nádhernou Valencii. Podzimní multi-city letenky přes dvě velkoměsta s odletem z Brna či Ostravy a návratem do Vídně koupíte od 1 113 Kč. V každém z měst strávíte minimálně  1 – 3  dny. Příkladový termín: 21.11. – 28.11.2018       cestovní období:  listopad a prosinec

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/05-11-2018_15-12-2018/cz/vlc/2-5/0/it-lgw-ltn-stn-lhr-lcy/1-4/0/cz-ktw-vie?maxStop=0&minStopLength=32&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levné multi-city letenky

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit úplně jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics. Vyhledá vám nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek.
Milán/Bergamo: 
Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.
Valencie
Valencie je 3. největší město ve Španělsku, které leží na Costa del Azahar ( Pobřeží pomerančového květu). Valencie má množství lákadel. Nejdříve si zajděte do historického centra, poté do Mercat Central – tržnice a poté se vydejte do architektonického střediska současné architektury – Města umění a věd od S. Calatravy.

Salao / Pixabay

Ubytování
Ubytování Bergamu vás vyjde na 1 000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby ave Valencii se ubytování pohybuje od 850 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz