Podzimní multi-city letenky: Valencie? + Bergamo☕ od 1 192 Kč

Popis akce

Zaleťte si během podzimu do 2 destinací během jednoho výletu. Navštívíte nádhernou Valencii a italské městečko Bergamo či Milán. Podzimní multi-city letenky přes dvě velkoměsta s odletem z Vídně a návratem do Brna koupíte od 1 192 Kč.  V každém z měst strávíte minimálně  1 – 3  dny. Příkladový termín: 12.11. – 18.11.2018       cestovní období:  listopad

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/07-10-2018_30-11-2018/cz-vie/ath-vlc/2-5/0/mxp-bgy-lin/1-3/0/cz-vie?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=10" ]

Vyhledejte si podzimní multi-city letenky

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit úplně jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics. Vyhledá vám nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek.
Valencie
Valencie je 3. největší město ve Španělsku, které leží na Costa del Azahar ( Pobřeží pomerančového květu). Valencie má množství lákadel. Nejdříve si zajděte do historického centra, poté do Mercat Central – tržnice a poté se vydejte do architektonického střediska současné architektury – Města umění a věd od S. Calatravy.

Salao / Pixabay

Milán/Bergamo: 
Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.
Ubytování
Ubytování ve Valencii se ubytování pohybuje od 850 Kč pro dvě osoby na noc a v Bergamu vás vyjde na 1 000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz