Podzimní multi-city trip 2v1: Neapol + Milán za 1 404 Kč

Popis akce

Zaleťte si během podzimu do Itálie za super cenu! Navštívíte 2 velkoměsta -Neapol a Milán najednou. Multi-city letenky z Katowic s příletem do Ostravy vás budou stát 1 404 Kč. Využijte kombinaci levných letenek a naplánujte si podzimní multi-city trip! Příkladový termín: 20. – 25.10. 2018          cestovní období: říjen a listopad 

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/0/4-64/any-order/cz-ktw-01-09-2018-22-10-2018/nap-2-5/mxp-bgy-lin-1-4/cz-2-5/" ]

Naplánujte si svůj podzimní multi-city trip

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.9. – 1.12.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2-3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.
Neapol 
V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.
Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování 
Neapoli se ubytujete od 1 400 Kč, v Miláně se pak ubytování pohybuje od 1 600 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz