Podzimní multi-city trip 3v1: Londýn + Kodaň + Milán za 1 731 Kč

Popis akce

Během podzimu a zimy si můžete zaletět do 3 evropských velkoměst na jeden zátah. Nejdříve se podíváte do hlavního města Velké Británie – Londýna,  poté do hlavní město Dánska – Kodaně a jako poslední zastávka na tripu bude druhé největší město Itálie – Milán. Celková cena letenek z Brna či Pardubic a příletem do Brna či Ostravy vychází na 1 731 Kč. Vydejte se na podzimní multi-city trip! Příkladový termín: 8. – 16.12. 2018  cestovní období: listopad a prosinec

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/03-11-2018_19-12-2018/cz/cph/2-5/0/lgw-ltn-stn-lhr-lcy/2-4/0/mxp-bgy-lin/2-3/0/cz?maxStop=0&minStopLength=25&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levný podzimní multi-city trip

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Londýn
V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.
Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Kodaň
Kodaň je krásné město s úžasnou atmosférou. Tato dánská metropole je obklopena nádhernými památkami, hospůdkami a muzei. Určitě zavítejte do přístavu NYHAVN, sochu Malé mořské víly, k fontáně Gefion Springwand v Churchillově parku a také nezapomeňte ochutnat místní pivo Carlsberg.
Witizia / Pixabay

Witizia / Pixabay

Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování
V  Londýně seženete ubytování za 1 600 Kč, Kodani stojí na jednu noc pro 2 osoby od 1 600 Kč a v Miláně stojí ubytování kolem 1 200 Kč. Hledejte na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz