Podzimní severský trip: Bergen + Riga + Oslo od 1 909 Kč

Popis akce

Zaleťte si během podzimu do 3 velkoměst během jednoho týdne. Navštívíte Bergen, poté Rigu a nakonec Oslo. Multi-city letenky na podzimní severský trip z Katowic koupíte od 1 909 Kč. V každém z měst strávíte 1 – 4 celé dny. Zaleží tedy na vás, kolik dní chcete v každém městě strávit. Příkladový termín: 21.11. – 1.12. 2019      cestovní období: listopad

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-11-2019_22-12-2019/vie-ktw-prg/bgo/2-5/0/rix/2-5/0/no-se-fi-dk/2-5/0/vie-ktw-prg?maxStop=0" ]

Vyhledej si vlastní podzimní severský trip 3v1
Pokud byste preferovali jiná města v Evropě za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinaci letenek. Bergen Bergen je druhé největší město Norska, nazývané jako brána Fjordů. V Bergenu si nenechte ujít historickou část Bryggen, která je na seznamu UNESCO. Neměli byste si také nechat ujít vyhlášený rybí trh či si vyjet na horu Fløyen, odkud budete výhled na celý Bergen a jeho okolí.
Riga
Hlavní město Lotyšska, které je se svými 700 tisíci obyvateli největším městem v Pobaltí. Projděte si historické centrum Rigy, které je zapsáno je na seznam světového dědictví UNESCO. Nenechte si ujít hlavní dominantu města  – kostel sv. PetraDům Černohlavcůa také Centrální trh nejen s čerstvými surovinami.
Oslo
Hlavní město Norska se řadí mezi nejdražší metropole Evropy. Nabízí nespočetné množství muzeí, kaváren a také spoustu nedoceněných památek. Nezapomeňte navštívit dominantu Osla – hrad a pevnost Akershus, který byl postaven ve 13. století na obranu města a také Operu, ze které je nádherný výhled na moře.
Ubytování 
Ubytování v Bergenu seženete ubytování za 1 300 Kč, ubytování poblíž centra Rigy vás vyjde na 900 Kč  a ubytování v Oslu pak na 1 600 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování v hostelu pak stojí kolem 500 Kč na osobu. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz