Podzimní trip 2v1: Paříž + Benátky z Prahy od 2 375 Kč

Popis akce

Během podzimu se můžete vydat na parádní výlet do 2 „nejromantičtějších“ měst Evropy najednou. Navštívíte Paříž a Benátky během jednoho výletu z Prahy a multi-city letenky vás vyjdou na 2 375 Kč. Ceny dosáhnete kombinací Easyjetu a Transavie. Příkladový termín: 22. – 28.11. 2018     cestovní období: říjen a listopad

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/en/city-break/2/0/4-64/any-order/prg-12-08-2018-30-11-2018/tsf-vce-2-4/ory-bva-cdg-2-5/prg-2-5/" ]

Vyhledejte si levné multi-city kombinace

Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!
Paříž
V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Benátky Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

By: Dimitry B.

Ubytování Ubytování poblíž centra Paříže seženete za 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a v Benátkách Vás vyjde ubytování na 1 350 Kč. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.  

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz