Podzimní trip: Malaga + Gran Canaria + Barcelona od 3 197 Kč

Popis akce

Vydejte se na podzimní trip do Španělska. Navštívíte hlavní město Andalusie – Malagu, poté objevíte krásy Kanárského ostrova Gran Canaria a nakonec se podíváte do hlavního města Katalánska – Barcelony. Multi-city letenky z Berlína či Vídně s návratem do Prahy vás budou stát 3 197  Kč. V každé destinaci strávíte 1 – 6 dní. Délku pobytu si ale můžete nastavit podle vlastních preferencí. Příkladový termín: 23.11. – 9.12. 2018  cestovní období: listopad, prosinec

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/32-64/any-order/txl-prg-sxf-ktw-23-07-2018-30-11-2018/lpa-tfs-ace-fue-spc-tfn-4-9/agp-1-4/bcn-2-5/prg-2-5/" ]

Vyhledejte si svůj podzimní trip

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?
Malaga
Španělská Malaga je jedním z nejstarších přístavů ve Středomoří. Najdete zde nejen řadu historických památek, ale také dechberoucí pláže. Určitě neminete Alcazaba de Málaga – starý maurský hrad, místní katedrálu a také vyjděte na Castillo de Gibralfaro  – odkud je nádherný výhled na město a přístav.

Pexels / Pixabay

Gran Canaria
Třetí největší ostrov Kanárských ostrovů sopečného původu, který je převážně hornatý. Můžete buď relaxovat si půjčit auto a objet krásy ostrovy např. přístav Puerto de Mogan, písešné duny Maspalomas nebo zavítat na nejvyšší horu Pico de la Nieves.  
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Ubytování
Malaze se ubytování pohybuje od 1 200 Kč, na Gran Canarii a v Barceloně se pak ubytujete od 1 400 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz