Podzimní trip po Evropě z Prahy: Brusel + Londýn + Kalábrie od 2 667 Kč

Popis akce

Spojte dovolenou v Kalábrii s návštěvou Bruselu a Londýna. Během 12 dní navštívíte hlavní město Belgie – Brusel, poté poletíte do Lamezia Terme a nakonec se podíváte do hlavního města Velké Británie – do Londýna. Letenky na podzimní trip po Evropě z Prahy pořídíte od 2 667 Kč.  Příkladový termín:  30.9. – 13.10. 2019  cestovní období: září, říjen a listopad

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-09-2019_30-09-2019/prg/stn-lgw-ltn-sen-lhr-lcy/1-3/1/suf/2-9/0/bru-crl/1-4/1/prg?maxStop=0" window="new" ]

Brusel
Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro.

JoaquinAranoa / Pixabay

Lamezia Terme  Lamezia Terme je italské město v oblasti Kalábrie, které je díky letišti optimální výchozí bod pro návštěvu této překrásné italské oblasti protkané pisečnímy plážemi. [caption id="attachment_15406" align="aligncenter" width="519"] Walkerssk / Pixabay[/caption] Londýn V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

 

Ubytování 

Ubytování v Bruselu a v Kalábrii se pohybuje od 1 400 Kč a v Londýně se pak ubytování pohybuje od 1 600 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování v hostelech pak kolem 600 Kč na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz