Podzimní trip z Prahy: Amsterdam + Liverpool za 2 089 Kč

Popis akce

Zaleťte si do 2 evropských měst během podzimu! Navštívíte Amsterdam a Liverpool během jednoho týdne z Prahy za super cenu. Letenky na podzimní trip z Prahy pořídíte od 2 089 Kč a v každém městě strávíte 1 – 4 dny.  Příkladový termín: 13. – 17.10. 2018  cestovní období: září, říjen a listopad

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/4-10/any-order/cz-vie-07-09-2018-31-10-2018/ams-2-4/lpl-1-4/cz-vie-2-5/" ]

Vyhledej si multi-city letenky na podzimní trip z Prahy

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Amsterdam
Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

Liverpool
Liverpool je nejen proslulé místo vzniku legendární kapely Beatles. Najdete zde historické centrum, gigantický přístav a několik muzeí. Fanoušci fotbalu si také přijdou na své. Město má super atmosféru, doufám že se Vám zalíbí tak jako nám. Z letiště Johna Lennona se vydejte autobusem do centra města. Celodenní jízdenka stojí 4,5 GBP, jednosměrnná jízdenka Vás pak z letiště do centra vyjde na 1,5 GBP.

andreeg2001 / Pixabay

Ubytování
Ubytování  v centru Amsterdamu vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč a v Liverpoolu se pohybuje od 1 390 kč. Ubytování můžete najít na booking.com se slevou 10% na každé ubytování nebo se můžete podívat na nabídky AIRBNB a získat slevu 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz