Podzimní trip z Prahy: Brusel + Porto + Paříž od 3 312 Kč

Popis akce

Vydejte se na trip po Evropě během podzimu! Navštívíte Brusel, Porto a Paříž na jeden zátah díky kombinaci levných letenek z Prahy. V každém městě strávíte 2 – 3 dny a za multi-city letenky z Prahy a zpět zaplatíte 3 312 Kč. Příkladový termín: 9.10. – 17.10.2018 cestovní období: říjen, listopad

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/en/city-break/2/0/31-63/any-order/prg-ped-01-08-2018-30-11-2018/opo-2-5/ory-cdg-2-5/bru-crl-1-3/prg-ped-2-5/" ]

Vyhledejte si trip podle představ

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města nebo chcete strávit v městech jiný počet dní,  navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!
Brusel
Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro.

JoaquinAranoa / Pixabay

Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem a také bylo zapsáno na seznam Unesco. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

nuno_lopes / Pixabay

Paříž
V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Ubytování
V  Paříži se ubytujete od 1 400 Kč, v Portu se ubytování pohybuje od 800 Kč a v Bruselu seženete ubytování od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com  nebo na AIRBNB, kde získáte slevu na první ubytování 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz