Prodloužené podzimní víkendy v Barceloně z Prahy od 1 509 Kč

Popis akce

Zaleťte si do krásné Barcelony na víkend! Letenky na prodloužené podzimní víkendy v Barceloně pořídíte z Prahy od 1 509 Kč. Vydejte se do katalánské Barcelony na podzim! Příkladový termín: 26. – 30.11. 2020         cestovní období: říjen, listopad podzimní víkendy do Barcelony

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/trip/2-0-0/01-10-2020_31-12-2020/prg/bcn-gro-reu/2-5?returnFromAny=false" ]

Vyhledejte si víkendové letenky do Barcelony či jiné evropské metropole Pokud byste si chtěli zaletět do jiné evropské destinace, vyhledejte si nejlevnější letenky přes vyhledávač Flightics.
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

[maxbutton id="1" url="https://obletsvet.cz/barcelona/" text="Průvodce" ]

Ubytování 
Ubytování v Barceloně vyjde na 1 400 Kč na noc pro 2 os./noc. Ubytování hledejte přes booking.com či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (996 Kč).

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz