Portugalský trip 2v1 během podzimu: Porto + Faro od 1 921 Kč

Popis akce

Spojte dovolenou v nejjižnější části Portugalska – v regionu Algarve a k tomu navštivte Porto. Multi-city letenky na portugalský trip 2v1 během podzimu s odletem z Berlína pořídíte od 1 921 Kč.  Příkladový termín: 21.10. – 6.11. 2019  cestovní období: říjen, listopad a prosinecPortugalský trip 2v1 během podzimu

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-09-2019_31-10-2019/cz-txl-sxf-ktw-wro/fao/3-14/0/opo/2-5/0/cz-vie-txl-sxf?maxStop=0&minStopLength=28&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levný trip po Evropě Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.
Faro
Příletíte do Fara, které je hlavním městem portugalské provinci Algarve. Nechte si den na projití historického centra Fara a poté se vydejte k nádherným písčitým plážím s pískovcovými útesy, které se táhnou po celém jižním pobřeží. Navštivte Albufeiru či nejzápadnější bod Evropy Cabo de São Vicente.

uhofer / Pixabay

Jak do Berlína? 
Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny. Přímo na letiště pak jezdí Flixbus od 460 Kč.
Ubytování
Portu se ubytování pohybuje od 800 Kč a ve Faru seženete ubytování kolem 1 200 Kčpro dvě osoby na noc. Veškeré ubytování seženete na booking nebo na AIRBNB s jednorázovou slevou 725 Kč či 10% slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz