Portugalský trip 2v1 z Vídně: Madeira + Lisabon od 2 123 Kč

Popis akce

Navštivte 2 portugalské destinace během jednoho výletu! Díky levným letenkám si můžete užít dovolenou na Madeiře a k tomu navštívit Lisabon.  Zimní letenky na portugalský trip 2v1 z Vídně pořídíte od 2 123 Kč.  Příkladový termín: 8. – 22.1.2020 cestovní období: prosinec, leden, únorPortugalský trip 2v1 z Vídně

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-10-2019_31-03-2020/sxf-txl-vie/fnc-pdl/4-12/0/lis/2-5/0/cz-vie?maxStop=1&minStopLength=4&maxStopLength=13" window="new" ]

Vyhledejte si levný multi-city trip 2v1 Pokud chcete zaletět do destinací na delší/kratší dobu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Madeira
Pokud vyražíte na Madeiru, doporučuji půjčit auto a objet tento nádherný ostrov a zastavit se na místech jako je útes Cabo GiraoPonta de Sao Lourenco, skanzen Santana, Sao Vincente a další.
Lisabon
Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium). Ubytování Teď už je trip kompletní a chybí nám jen ubytování. V Lisabonu seženete ubytování  kolem 600 Kč a v příletovém městě Funchal na Madeiře seženete od 550 kč na noc, v ostatních destinacích na Madeiře se pak pohybuje kolem 800 Kč. Veškeré ubytování seženete na booking. Také můžete využít nabídky AIRBNB s jednorázovou slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz