?? Portugalský trip 3v1 ??: Faro + Porto + Lisabon za 1 863 Kč

Popis akce

Procestujte Portugalsko křízem krážem během jara! Díky levným letenkám si můžete užít dovolenou v nejjižnější části Portugalska – regionu Algarve a k tomu navštívit Porto a Lisabon. Zaletět si můžete do Algarve na 4 – 8 dní a do Porta a Lisabonu na 2 – 5 dní. Záleží na Vás. Multi-city letenky s odletem z Berlína pořídíte za 1 863 Kč. 

Příkladový termín: 10.3. –21.3.2019  cestovní období: březen a duben[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/1-0-0/01-03-2019_31-07-2019/cz-vie-sxf-txl-ktw-wro/fao/4-10/0/lis/2-5/0/opo/2-5/0/cz-vie-sxf-txl?maxStop=0&minStopLength=28&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levný trip po Evropě

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Faro
Příletíte do Fara, které je hlavním městem portugalské provinci Algarve. Nechte si den na projití historického centra Fara a poté se vydejte k nádherným písčitým plážím s pískovcovými útesy, které se táhnou po celém jižním pobřeží. Navštivte Albufeiru či nejzápadnější bod Evropy Cabo de São Vicente.

uhofer / Pixabay

Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.
Lisabon
Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).
Jak do Berlína? 
Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.
Ubytování
Ve Faru seženete ubytování kolem 1 200 Kč, v Portu a v Lisabonu se ubytování  pak pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc. Veškeré ubytování seženete na booking nebo na AIRBNB s jednorázovou slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz