Prázdninové letenky 2v1 do Itálie: Sardinie + Neapol od 2 274 Kč

Popis akce

Spojte letní dovolenou na Sardinii s návštěvou italské metropole! Nejdříve si užijete si krásy Sardinie a poté navštívíte Neapol. Prázdninové letenky 2v1 do Itálie pořídíte z Berlína za 2 274 Kč. Příkladový termín: 4. – 13.8. 2020 cestovní období: srpen a srpen/záříPrázdninové letenky 2v1 do Itálie

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-08-2020_30-08-2020/prg-sxf-txl-vie-bts/olb-bia-cag-aho-aja-fsc-cly/6-17/0/nap-ams-vce/1-5/0/prg-sxf-txl-vie-bts?maxStop=0&minStopLength=30&maxStopLength=62" ]

Vyhledejte si prázdninové letenky 2v1 do Itálie Pokud chcete navštívit Sardinii, ale rádi byste navštívili místo Milána – Benátky či Řím, zkuste vyhledávač Flightics, kde si můžete navolit trip podle představ a zadat flexibilní odlet třeba na celý měsíc. Vyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek přes navolená města s optimální dobou pobytu.
Sardinie
Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži anebo se vydejte na vyjížďky po okolí. Můžete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Neapol 
V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.
Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Ubytování
Ubytování na Sardinii se pohybuje kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby a v Neapoli se pohybuje od 1 100 Kč na noc. Hledejte na booking.com, nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz