Prázdninové letenky 2v1 z Vídně: Valencie + Ibiza od 2 145 Kč

Popis akce

Spojte dovolenou na Ibize s několikadenní zastávkou ve Valencii. Prázdninové letenky 2v1 z Vídně pořídíte na konci léta už od 2 145 Kč. Na Ibize můžete zůstat podle libosti – 5 dní, 7 nebo 14 dní – ve Valencii se pak můžete zastavit na 2 – 5 dní. Vydejte se na letní španělský trip! Příkladový termín: 7.8. – 21.8. 2019 cestovní období: srpen a záříprázdninové letenky 2v1 z Vídně

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/24-06-2019_08-09-2019/vie/vlc/2-4/0/ibz/2-14/0/cz-vie?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levné prázdninové letenky 2v1 z Vídně či okolí Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek a zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat.
Valencie
Valencie je 3. největší město ve Španělsku, které leží na Costa del Azahar (Pobřeží pomerančového květu). Valencie má množství lákadel. Nejdříve si zajděte do historického centra, poté do Mercat Central – tržnice a poté se vydejte do architektonického střediska současné architektury – Města umění a věd od S. Calatravy.

Salao / Pixabay

Ibiza
Ibiza je jedním z Baleárských ostrovů, která je hojně navštěvována turisty. Je proslulá především diskotékami a bary, na druhou stranu tu stále najdeme přírodní krásy – zátoky, krápíkové jestkyně a přírodní parky – jako je park Ses Salines. Vyšplhat můžete také na nejvyšší horou ostrova Sa Talaiassa, případně si zajít na zdejší památky, z nichž některé jsou na seznamu světového kulturního dědictví Unesco.

sublemo / Pixabay

Ubytování 
Na ostrově Ibiza a ve Valencii se ubytujete od 1 400 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč či 10% slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz