Prázdninové letenky 3v1 z Prahy: 3 velkoměsta od 3 117 Kč

Popis akce

Během letních měsíců můžete podniknout skvělý trip po Evropě a navštívít tak známá města v Evropě během 9 dní. Prázdninové letenky 3v1 z Prahy se zastávkou v Miláně, Paříži a Amsterdamu vás budou dohromady stát 3 117 Kč. Příkladový termín:  30.6.  – 9.7. 2020 cestovní období: červen, červenec, srpenPrázdninové letenky 3v1 z Prahy

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/23-06-2020_23-08-2020/prg/bgy-mxp-lin/1-4/1/ory-cdg/2-5/1/ams/2-5/0/prg?maxStop=0&minStopLength=27&maxStopLength=62" ]

Vyhledejte si prázdninové letenky 3v1 z Prahy Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.
Co navštívit v Miláně
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

Co navštívit v Paříži
K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées a Vítězný obloukMezi další známé památky patří Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.
Co navštívit v Amsterdamu
Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.
0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Ubytování 
V hostelu se ubytujete ve všech velkoměstech od 400 Kč na noc. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pak v Miláně seženete za 1 300 Kčpoblíž centra Paříže Vás vyjde na 1 400 Kč a v centru Amsterdamu vychází na  1 600 Kč pro 2 osoby/noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz