Prázdninové letenky na Santorini od 1 522 Kč

Popis akce

Navštivte řecké souostroví Santorini během léta. Prázdninové letenky na Santorini s odletem z Vídně pořídíte od 1 522 Kč. Letět můžete na pár dní, týden či 14 dní.

Příkladový termín: 8. – 11.8. 2020  cestovní období: červenec, srpen[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/trip/2-0-0/07-07-2020_31-08-2020/vie/jtr/2-16?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=8" ]

Vyhledejte si levné multi-city letenky po Evropě Santorini můžete také navštívit v kombinaci s Athénami. Viz článek Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit jiné řecké ostrovy, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek.
Santorini
Santorini je souostroví sopečného původu a také jedno z nejoblíbenějších míst v Řecku. Souostrová kombinuje krásné pláže, nádherné scenérie, starobylé města a také tu musíte ochutnat místní víno. Navštivte tradiční vesničky Oia či Pyrgos s modrými střechami, zajeďte se podívat na červenou pláž Red Beach a vydejte se na jedinou horu Santorini – Profitis Ilias.

Russell_Yan / Pixabay

Ubytování
Na ostrově Santorini se ubytování pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo využijte nabídky AIRBNB.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz